1994 yılında kurulan firmamız kurulduğu günden bu yana kağıt çanta ve kutu sektöründe hizmet vermektedir. Tekstil, kozmetik, mücevher, ayakkabı, sağlık, otelcilik ve fuarcılık gibi pek çok sektöre gerek yurt içinde gerekse yurt dışında tecrübe ve kalitesini yansıtan ambalaj çözümleri sunmaktadır

Günümüzün rekabetçi iş dünyasında ürün ve hizmetin kalitesi kadar sunumunun da son derece önemli olduğunun bilinciyle değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit ederek, yenilikçi ve özel ürünler sunmak için tasarımdan üretimin son aşamasına kadar tek çatı altında ilk günkü heyecan ve en iyi hizmet anlayışımızla çalışmaktayız.

Üretilen ambalajların ürünleri sadece tüketiciye ulaşana kadar korumasını değil, ürüne değer katmasını ve ürün tükendikten sonra dahi varlığını sürdürerek tüketici tarafından saklanmasını hedefliyoruz. Bu sayede tüketiciye ek bir fayda sağlanırken ürünün reklamı, onu bir kere onu almaya değer gören tüketicinin aklında yer edecek şekilde ulaştırılmış olur, marka bilinci sağlanır.